View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 26 nov 2012, 15:17:46
alexandra94's Avatar
alexandra94 alexandra94 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 18 oct 2010
Locaţie: valcea, Romania
Date: 175cm, 75kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: hello! :)

Citat:
Anterior postat de Narawen Vezi mesajul
Buna! Felicitari pentru ceea ce ai reusit sa realizezi!Acum trebuie sa ai grija caci doresti si sa slabesti, si ai si de invatat,asa ca nu trebuie sa treci in extrem cu slabitul. Hai sa ne motivam una pe cealalta sa slabim!
Da-ne un exemplu cu ceea ce mananci intr-o zi obisnuita, ce activitati fizice faci, etc.
Buna Narawen,
Iti multumesc pentru felicitari! si iti transmit si tie la fel de multe felicitari! Am vazut evolutia ta si este de-a dreptul impresionanata!
Cum ai spus si tu trebuie sa gasesc un echilibru intre slabit si liceu, ceea ce nu e deloc usor mai ales in perioada asta de final de semestru cant profi ne "termina" in adevaratul sens al cuvantului cu foarte multe teste.Din cauza asta ma un program foarte neechlilibrat, sunt zile cand merg la somn la 1-2 si la % sunt din nou in picioare pentru a repeta!(ca student stain muncesc cel putin dublu fata de colegi mei italieni, nu imi place sa ma fac de ras in fata profesorului nereusind sa ma exprim corect!)
In ceea ce priveste alimentatia, pai asta cam a redevenit o problema dupa vacanta de vara, manaca ce imi gateste mama, dar nu mai fac asa multa atentie la cantitati, si ma mai motivez intre mese cu putina ciocolata sau inghetata(slabiciunea mea)...se intampla ceva gen "hai sa terminam capitolul asta si poti sa te delectezi cu o bucatica e cioco..etc..".
__________________
Alexandra