View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 28 dec 2012, 10:46:27
Narawen's Avatar
Narawen Narawen este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 mar 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Vegană, fără alimente procesate și/sau cu aditivi
Date: 171cm, 71.4kg
Mesaje: 932
Aprecieri acordate: 122
Am fost apreciat(a) de 657 ori in 346 mesaje
Implicit Re: La multi ani Narawen!

Va multumesc foarte mult pentru urari!
Scuzati ca raspund cu intarziere. Nu am mai intrat pe site de ceva timp.
Am un genunchi dizlocat care nu ma lasa sa ma antrenez ca lumea de vreo 3 saptamani si sunt foarte demoralizata. De fapt eram. Multumesc ca v-ati gandit la mine si ca mi-ati luminat ziua!
Acum am 24 de ani. Si mi-am propus sa ajung pana la varsta de 25 de ani la greutatea ideala. la 59 de kilograme. Dar vreau sa ajung acolo armonios, cu un corp tonifiat. Nu m-am urcat inca pe cantar sa constat ravagiile pe care le-am facut din 23 pana in 27, 5 zile in care am mancat cam mult dulce. Sincer, imi e groaza. Pe haine nu simt nimic diferit, dar...Cantarul e la Cluj. In 30 ma intorc acolo, ma cantaresc in 31 si vad... Nu m-am putut antrena ca lumea si imi lipseste teribil.
Inca o data va multumesc pentru urari, va doresc sarbatori luminoase si un an nou incarcat de bucurii!
__________________
Greutate de început 2 - 69 kilograme
Greutate finală dorită - 62 kilograme (31.12.2022)
Narawen, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Narawen, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2246 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1729 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1730 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat