View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 01 iun 2013, 12:23:29
OanaStanescu's Avatar
OanaStanescu OanaStanescu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 oct 2011
Locaţie: Slatina, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Weight Watcher
Date: 163cm, 58.1kg
Mesaje: 69
Aprecieri acordate: 147
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 24 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care vor sa slabeasca

Citat:
Anterior postat de roxy04 Vezi mesajul
Buna fetelor
Cred ca majoritatea fetelor de aici ma cunosc deoarece sunt de mult timp pe acest site.
Desi ma chinui de cativa ani buni sa slabesc nici pana acum nu am reusit....lipsa de ambitie nu stiu reusesc o saptamana doua si cedez
Am deschis acest subiect unde sa putem discuta oricand despre slabire sau alte preocupari deoarece cand intru pe site uneori nu imi gasesc subiectul unde sa discut liber cu mai multe fete (una discuta la un subiect alta da sfaturi pe alt subiect si tot asa trebuie sa ,,alerg,, peste tot) asa ca aici astept sa gasesc slabute dornice de vorba oricand va pwp
Offf... ce ma regasesc in ceea ce spui... Ma invart in cerc de ceva timp, dar de joi am inceput South beach, sper sa trec cu bine de faza .
OanaStanescu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 668 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat