View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 17 iul 2013, 06:45:50
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Eurovita MultiVital A-Z

Citat:
Anterior postat de marina19 Vezi mesajul
merci
nici de la alea nu te ai ingrasat, nu ??
nup .. vitaminele nu ingrasa, nu au de ce .. din contra, te ajuta sa slabesti pt ca iti ofera necesarul zilnic pe care poate nu il iei din alimente .. se spune cum ca ar da pofta de mancare .. nu cred, poate doar anumite vitamine din tot complexul dar cat de puternice sa fie . sunt destule vitamine si minerale care chiar ajuta metabolismul si il fac sa functioneze cum trebuie ... de anticonceptionale ce sa mai zic? alea dau o pofta de mancare a naibii de rea !
Citat:
Anterior postat de marina19 Vezi mesajul
ma gandeam sa le iau ca pt ca nu mananc din toate alimentele cate putin..si asa sa reusesc sa mi asigur neesarul de vitamine.imi zisese cineva de vitaritm fitness.o sa merg sa intreb la farmacie..
chiar sunt curioasa de cele fitness eu mi`as mai lua imunitate, pt ca au multe vitamine in ele

apropo, ca tot suntem la subiectul asta .. ce ziceti de calciu vara ?? eu din iarna am lipsa de calciu si cred ca s`a agravat si mai rau ! chiar ma simt de multe ori slabita si in plus incep sa mi se manance dintii, sa apara din ce in ce mai multe carii .. oasele imi trosnesc permanent .. ma duc si la sala si transpir, deci elimin destul .. dar am inteles ca nu se ia vara .. pai si daca imi vine rau si lesin?? mananc f multa branza si iaurturi insa organismul nu mi`l asimileaza
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
marina19 (17 iul 2013)