View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 30 mar 2010, 15:14:58
lovemyself's Avatar
lovemyself lovemyself este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Lovemyself-Nemancat noaptea II:D

Multumesc fetelor pentru sfaturi
Am incercat sa tin un keto dar nu mi-a iesit..mancam prea mult,mai ales ca toata lumea zice ca de la o astfel de dieta se reduce foarte mult pofta de mancare..dar la mine nu e a avut efectul scontat.
Deocamdata sunt pe un low carb..dar vreau ca dupa sarbatori sa incecr un atkins,dar cu ceva mai multe legume..sa vad ce si cum..
La partea cu sportul stiu ca e fff util..adevarul e ca am ceva timp de cand nu am mai facut o activitate sustinuta in acest sens..m-am limitat doar la mers pe jos si ca atat.
Alalta noapte m-am trezit dar nu am mancat,azi noapte nu a mai mers treaba..iar am mancat..
E foarte frustrant sa vezi ca te chinui in zadar..
Maine am sa mananc niste tofu cu niste legume..stiu ca nu e sanatoasa soia,dar vreau sa postesc macar maine si cu altceva nu pot..iar vineri amsa incerc o zi de post doar cu apa..sa vad daca reusesc.
Va tin la curent oricum
Va pup si mult succes si voua:*
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]