View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 17 oct 2014, 18:35:28
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de cursa lunga

WOW, n am mai scris de luni. O sa incerc sa mi amintesc ce si cum. Primul lucru care mi vine in minte e ca a fost o sapt super aglomerata. N am avut cel mai curat meniu, dar n am avut niciun episod de binge si am tinut chestiile not ok la un nivel acceptabil, zic eu. Desi, acum uitandu ma la ultima, imi dau seama ca asa nu o sa ajung prea departe prea curand. Partea buna e ca am revenit la ticker, dupa ce o luasem un pic in sus.

Partea cu adevarat proasta e ca programul de anul asta, care speram sa fie mai lejerut, e oribil. Simt ca sunt tot timpul obosita si incerc sa dorm astfel incat sa fiu in stare sa merg la scoala si sa invat. Nici nu se mai pune problema de fac si altceva/

So: marti am mancat okish pana la kum de cioco seara=macar era neagra, miercuri n am prea putut s mananc mare lucru, joi, in schimb imi venea sa mananc orice, iar azi am mancat destul de ok, mai putin pe seara cand am scapat in niste negresa. Oricum, cred ca m am incadrat oricum in maiputin de 1500 kcal. As vrea sa ma cantaresc maine sa vad ce si cum.
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga