View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 27 sep 2015, 21:19:47
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Menstruatie peste sarcina?????

buna fetelor
va multumesc frumos pentru toate raspunsurile date,
Am fost la ginecolog pentru ca mi-a venit CM normal luna de luna cu toate ca faceam neprotejat si acest lucru mi-a dat de gandit, la ginecolog ma controlat si mi-a spus ca nu prea e dezvoltat uterul si ovulatia nu este luna de luna cum ar trebui in mod normal, in rest totul e ok numai ca o sa raman mai greu insarcinata si mi-a dat niste prafuri MIO-SUN se pun in apa de 2 ori pe zi timp de 3 luni si in aceste 3 luni exista mult mai mari sansele sa raman insarcinata (a mai luat cineva asa ceva???) si mi-a spus si ca am prea multe kg si ca o sa duc sarcina greu din cauza aceasta ca o sa mai iau kg si in sarcina si k organele mele vor fi fortate, dar nu este imposibil pt ca nu sunt singura femeie grasa care vrea sa fie mamica am incredere ca totul o sa fie ok chiar si asa grasa pentru ca nu mai am rabdare sa slabesc (ceea ce este imposibil) si dupa sa raman insarcinata, eu sunt in germania si nemtoaicele sunt super grase si le vezi cu bebei mici. Mi-a dat acest tratament si mi-a spus Doamne ajuta sa reusesti sa ramai ca in rest e totul ok. A mai luat cineva acest tratament? A dat rezultate? Cate kg a-ti avut inainte de a ramane insarcinate?
multumesc frumos, o sa astept nerabdatoare raspunsurile voastre
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,
Răspuns cu citat