View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 08 mai 2010, 09:44:28
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Prea multa masa musculara

Citat:
Anterior postat de sunshine Vezi mesajul
prima mea experienta cu sala de fitness, acum 4 ani, s-a lasat cu muschi, multi zic eu. nu stiam cum sa lucrez, si pe masura ce rezistenta mea la efort fizic crestea, cresteam si eu greutatile cu care trageam, si uite asa nu intelegeam eu de ce, dupa 2 luni cu dieta si muulta sala eu ma ingrasam apoi mi-a zis antrenorul de acolo, ca tre sa fac repetari dese, dar cu greutati atat de mari

si eu am trecut prin asta,la inceput cand am facut sala am slabit vreo 3 kg in 2 luni sau cam asa,apoi in alte 3-4 luni le-am pus la loc,pusesem masa musculara pt ca lucram cu greutati mult prea mari(intr-o sala cu 90% baietii)toti ma sfatuiau sa cresc greutatiile sa nu ma jos cu dealea mici si eu i-am ascultat,rau am facut,acum am scazut greutatiile si am muschii frumosi si modelati frumos
in niciun caz no sa arati ca un culturist,n-ai nici o sansa,iti trebuie anii de zile de sala(cateva ore bune de sala pe zi),mancare multa si multe alte suplimente
deci practica fara nici o grija sala ca no sa te alegi cu muschii
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat