View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 12 mai 2010, 22:14:48
kore's Avatar
kore kore este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Cum ne plac barbatii

cum imi plac mie barbatii...daca mi-ar fi pus cineva intrebarea asta acum 4 ani as fi zis multe tampenii...dar bine ca mi-a trecut repede si mi-am deschis ochii
e de la sine inteles ca imi plac barbatii inteligenti si e foarte important pt mine sa stau langa o persoana de la care sa am ce invata...daca nu... m-as plictisi de moarte si as zice pas!
cum ar zice bunicamea:"mamaie, barbatul trebuie sa fie barbat!"
barbatul trebuie sa fie barbat...sa il simti ca pe un barbat langa tine. Sa ma stranga in brate si sa ma simt protejata, sa simt ca "luptam impreuna", si desi sunt o feminista convinsa si ma consider o femeie desteapta, independenta si aproape frumoasa, vreau uneori sa ma simt ocrotita
barbatul meu nu trebuie sa vorbeasca mult, iar cand vorbeste mult sa vorbeasca cu mine. Urasc tipii care beau bere, ragaie cand ies la gratat si scuipa seminte pe strada, tipii care tipa dupa o femeie si care vorbesc mult la petreceri ca sa se faca observati...tipii care isi dau cu parerea cand nu sunt intrebati.
Barbatule meu trebuie fie un rebel convins, nu imi plac tipii care se incadreaza intr-un tipar si nici cei care se plafoneaza dupa un timp
Imi plac tipii duri si nu ii suport pe aia care isi plang de mila si pun statusuri siropoase pe mess
Barbatul meu trebuie sa imi trezeasca fluturasii din stomac pe care i-am ucis acum mult timp
si nu in ultimul rand, barbatul meu trebuie sa arate cam asa
ps...noua mea pasiune: barbati in geci de piele
Imagini ataşate
File Type: jpg eric.jpg (14,2 KB, 44 vizualizări)
File Type: jpg dean.jpg (33,1 KB, 43 vizualizări)
File Type: jpg demon.jpg (76,2 KB, 42 vizualizări)
File Type: jpg patrick.jpg (36,1 KB, 46 vizualizări)
__________________
Jurnalul meu: Vreau si pot !
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat