View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 15 mai 2010, 11:36:13
oana30's Avatar
oana30 oana30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 02 apr 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica
Date: 177cm, 59.4kg
Mesaje: 139
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Chiromantie - notiuni de baza

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Oana, iti dau palma mea sa imi spui ce se "vede"
Imi plac chestiile astea mai "osbcure"
Pentru slabuta, analiza palmei este fff bine ca miai trimis o fatografie atat de clara pentru ca pot sa vad fiecare amanunt si asa iti voi d a mai multe detali !
Voi incepe cu linia vietii vei trai pana la 75-80 de ani :d am vazut la linia vietii ca in copilaria ta ai avut o boala defapt mai bine zis ceva ..o problema de sanatate nu neaparat foarte grava dar te-a marcat.esti o persoana ambitioasa si vei fi bucuroasa pt recompensa.
La batranete vei avea niste probleme cu articulaiile ,. ai multa incredere in tine ,bun simt si prudenta.
Linia inimii: vei fi indragostita de un barbat si la un moment dat va veti desparti dupa ff mult timp va veti rentalni dar nu este neaparat sa va mai indragostiti unul de celalalt.(este posibil ca aceasta reintalnire sa iti aduca necazuri,doar gandindu-te ca tu ai putea sa te indragostesti din nou de el dar el nu gandeste astfel si ar putea sa iti aduca necazuri) si esti o iubitoare de camin si vei primi in schimb acelas gen de afectiune.fericire.am vazut in palma ta ca sentimentele iti acapareaza judecata.


Iti faci multe griji pentru lucrurile marunte,cum am vazut palma t ace mia atras atentia au fost acele linii de pe spatiul de sub degetul mare, iti faci prea multe griji singura din orice ,se spune ca fiecare linie inseamna cate o grija.
Legatura cu familia ta va fi stransa si la batrante cum a fost si la inceput cand tiai intemeiat familia vei avea o legatura stransa cu familia ..asa cum tiam spus mai sus ca esti o iubitoare de camin dar si de fericire si in schimb ti se va da inapoi acelas lucru.
Acum iti voi spune despre copii si casatorie. Vei avea un baietel . Si despre casatorie o sa ai o uniune stralucita ff frumoasa asta este foarte sigur se vede ff bine…..norocoaso!!!! si sati spun sic and te vei casatorii…..uniunea va avea loc inaite de 28 de ani. tot ce e legat de casnicie la tine este frumos !!!! il vei iubi ff mult pe sotul tau ,casa si pe baietel! Felicitari ! o sa duci o viata frumoasa dupa casnicie si una sanatoasa si sigur iti vei invata si familia sa traiasca sanatos!

Răspuns cu citat