Subiect: Dieta pe 4 etape
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 29 mai 2010, 06:54:33
ramona76's Avatar
ramona76 ramona76 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 18 mai 2010
Locaţie: deva, Romania
Vârsta: 55
Date: 180cm, 76.40kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dieta pe 4 etape

nu pot sa ti spun , ptr ca nu sunt de specialitate , dar eu cred ca DA ....am primit si eu aceasta dieta de la o prietena si am dat o la foarte multe persoane ,,,si cine a avut ambitie sa o tina a avut si rezultate vizibile in prima saptamana ceea ce i a ambitionat si au continuat.Eu sunt in a 3 a saptamana am slabit cam 4 kg sper sa dau 6 kg pana la sfarsit . cei care sunt foarte grasi dau mai mult dar eu nu am de unde ,,,eu am 1.80 m si am inceput dieta la 77 de kg ...imi doresc 68 de kg ....dar pasarea malai viseaza ......( se da jos mult in cm chiar daca cantarul nu spune mare lucru ) eu incurajez pe toata lumea sa incerce aceasta dieta ...ptr ca nu sunt restrictii la cantitate doar la produse ,,,daca se respecta cu strictete rezultate sunt garantate . EU din experienta mea recomand si ceai verde ptr ca intervine constipatie in prima saptamana de la prea multa carne . am invatat in aceasta dieta sa apreciez fiecaare aliment introdus in urmatoarea etapa
dragele mele grasute ,,,eu va urez mult succes
ramona76, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1748 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1231 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat