View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 21 iun 2010, 13:11:02
nicolle's Avatar
nicolle nicolle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 41
Dieta: incerc sa mananc sanatos
Date: 160cm, 67kg
Mesaje: 138
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de sakura Vezi mesajul
poate sa te iubeasca barbatul de langa tine oricat.da...te iubeste pentru ceea ce esti....dar din punct de vedere sexual barbatii sunt altfel. ma poate iubi pana la cer si inapoi dar tot si-ar dori sa arat bine.aici e vorba de atractia fizica, placerea sexuala...


uffff......
corect....barbatii sunt un pic altfel....si femeile sunt diferite intre ele de altfel....
eu sunt de acord cu Andra ca e vorba de ceea ce iti imaginezi tu....si normal ca isi doreste poate sa arati mai bine.....dar si tu iti doresti sa arati mai bine....
eu cred ca nu conteaza atat de mult aspectul fizic cat conteaza atitudinea ta, e vorba de sex appeal....
sunt femei dupa care pana si eu intorc capul.....si nu sunt slabe.....ci au o atitudine...emana acea incredere in forta proprie de care zicea si Andra....
de obicei kg in plus ne afecteaza propria imagine despre noi....si asta transmitem mai departe.....
totul incepe de la noi.....
pupici
nicolle, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1281 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat