View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 20 iul 2010, 21:36:18
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile re: Ati intalnit multi barbati nesimtiti?

O dahh....un subiect despre care as putea vorbii mult mult...
in primul rand,ma dispera toti nesimtitii care fluiera sau claxoneaza dupa mine,asta mi se intampla aproape zilnic,fiind intr-un oras mic,cum sunt multe santiere/constructii acei 'domni' costructori altceva inafara de a se holba la fetele de pe strada nu au ce face,sincer doar gandu la ei ma infioara,le vad mutrele de baietii incinsi la maxim murdari si plin de zoaie cu privirile haine si ranjetele stupide de pe fatza...Doamne cat ii urasc!,pt ca nu am nevoie de 'complimentele lor' sa ma simt slaba si frumoasa,ca parerea lor respectiv cuvintele si fluieraturiile lor de 2 bani ma lasa rece....
pe vremea cand aveam 7-9 ani nu intelegeam de ce 'baietii aia'(cum le ziceam atunci) o fluierau pe mami,o femei de peste 30 de ani slaba,superba,cu un par blond,machiata si parfumata,imbracata cochet(a se intelege foarte decent) pur si simplu nu imi placea,mereu o intrebam 'de ce te fluiera mami?',mama imi raspundea:'de prosti Laura,nu vezi ca ii ingnor?asta ii doare,asa sa faci si tu cand cresti' eii uite cam ajuns la 12-16-18 ani sa fac exact ca mama,sa-i ignor si sa ma uit in scarba.....
cel mai mult ma ingrozeste ca a trebuit sa ma feresc de pipaitul unor copii de varsta sa zic 11-12 ani,am ramas socata,cum se uitau niste copilasi,pt mine asta sunt,niste baietei se uitau lacomi si vroind sa puna mana pe ceva(noroc sa is mai rapida ca ei)....
si etc,etc...unde se v-a ajunge?
pacat....mare pacat....
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat