Subiect: Jurnal Mia
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 07:54:06
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mia

Citat:
Anterior postat de marky_84 Vezi mesajul
buna fetelor ,
am mai inceput o zi de lupta impotriva kilogramelor cu zambetul pe buze.
zambetul pe buze a fost generat de pierderea in greutate a 500 grame din corpul meu care explodeaza de fericire si care pare ca in sfarsit imi da indicii ca si el s-a saturat sa care atata greutate dupa el .
visul ca o sa ajung la corpul mult visat e din ce in ce mai concret in capusorul meu.
deosebirea in actuala mea lupta impotriva kilogramelor fata de precedentele lupte este ca acum nu tin un regim strict insa imi monitorizez tot ceea ce mananc avxnd grija sa nu depasec 1200 k/cal pe zi.
asa cum am mentionat anterior am eliminat painea, dulciurile, sucurile masa de seara si fac foarte multa miscare .
ce pot sa spun despre lupta mea constanta impotriva kilogramelor e ca am invatat din propriile greseli si probabil convinsa ca astrele sunt de partea mea optimismul de care dau dovada ma ajuta sa slabesc foarte repede.

din acest motiv cea mai buna metoda de a slabi este eliminarea stresului din viata noastra si convingerea ferma ca lupta pe care o ducem nu este in zadar.
Asa ca sunt convinsa ca fiecare dintre noi va reusi indiferent de zodie .
Va doresc la toate ce imi doresc mie corpul mult visat si multa ambitie in lupta impotriva propriilor noastre tentatii .
Buna dimineata, domnisoara mireasa
Cand ai nunta? Cu pregatirile cum stai?
Eu am nunta pe 26 septembrie abia astept
E prima data cand aud de slabitul acesta ajutat de astre e foarte interesant. Ma bucur ca ai pierdut primele sute de grame, e un inceput foarte bun.
Hipocalorica am tinut si eu si m-a ajutat foarte mult.
N-am vazut la tine sa scrii nimic despre sport, practici ceva? Stii ca e foarte important aspectul asta
Astept sa aud de la tine
__________________
Răspuns cu citat