View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 16 sep 2009, 16:52:23
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: SOS!!! Despre slabitul care devine obsesie!

Citat:
Anterior postat de Creizilup Vezi mesajul
Da...m-am lamurit dupa ce am citit un forum de acest gen... Felicitari pentru ca ai avut puterea sa iti recapeti controlul asupra psihicului tau. Asta spune multe despre tine ca om
Creizi crede-ma imi stiam optiunile, ori ma sinucid, ori ma trezesc la realitate si ies din aceasta mocirla...

Cred ca este singurul moment din viata mea in care am putut sa stau atat de mult "electrocutata" si sa nu fac nimic, am avut foarte multe momente grele in viata peste care am trecut cu brio si nu am cedat niciodata, asta m-a convins ca nu este chiar asa de usor pentru noi toate care ne luptam cu kg in plus, cum spun unii: ei, ce mare branza, mananci corect si slabesti cat ai clipi, nu-i chiar asa....

Acum cand imi aduc aminte, nici nu imi vine sa cred ca asa ceva s-a intamplat cu mine, stiindu-ma cum sunt acum, realizez ca am avut puterea necesara sa trec si stiu sigur care sunt metodele de a iesi din aceasta stare, m-am autostudiat mult timp, si am vazut care au fost cauzele si premisele care intretineau acea perioada din viata mea.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat