View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 11 apr 2009, 09:56:18
Shorty's Avatar
Shorty Shorty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 feb 2009
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 38
Dieta: sunt satula de diete, doar mananc sanatos
Date: 165cm, 83kg
Mesaje: 918
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Luna Vezi mesajul
Buna dimineata
Eu mi-am facut jumatate din programul de gimnastica si am venit sa schimb muzica.
Am aruncat o privire pe jurnal si uite ca nu rezist sa nu scriu.
Pauza de 3 minute

Sa pot sa imi scriu aici (ne)reusitele ma motiveaza tare mult.

Si voi incepe cu o sambata a carei dimineti am dedicat-o gimnasticii , si nu curateniei sau bucatariei.
O sambata in care am investit putin timp si in mine.

Ma intorc in curand, ma asteapta Madonna cu Hung up
Buna dimineata din nou,

Noi am mai vorbit odata in dimineata asta ...felicitari ca te-ai apucat de sport...eu am inceput cu pauza...sa vad cand ma apuc de topaiala...eu tre sa fac miscare inainte sa mananc ca dupa masa ma doare intr-o parte...sper ca undeva pe 12 ma apuc si eu de un pic de topaiala...ne-a dat ieri Roxana pe un alt topic un link cu ceva exercitii misto..uite aici in caz ca te intereseaza http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg&feature=related
eu mai aveam un film misto cu aerobic combinat cu dans ...sa vad daca il mai gasesc pe calculator

Te astept sa ne spui ce papi
__________________
O dieta echilibrata inseamna cate o prajitura in fiecare mana.
Shorty, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2080 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1563 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1047 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]