View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 24 sep 2009, 18:39:20
nelly's Avatar
nelly nelly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 08 sep 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Dieta: ce apuc,nu am una anume
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 7
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit cu ambitie,vointa

sincer e foarte greu sa te abti de la toate bunatatile(dulciurile care exista)dar,daka chiar iti doresti sa slabesti si sa te vezi dupaia mai slaba,picioruse subtiri,brtica plata,funduletu bine asezat,nu un balon acolo..si sa vezi cum te privesc ceilalti,unii admirativ,altii invidiosi de felu kum arati,o sa fi mai mult ka multumita ka n'ai mancat toate prjiturile si ciocolatiile care te faceau sa arati altfel dekat ti'ai dorii..eu zik in loc sa mamanci ceva dulce mananca fructe,legume,si dupa ce vezi ka ai slabit,o data pe saptamana kand ai timp,rasfatate cu o cateva bucati de ciocolata,sau ceva dulce ce ti'e pofta de mult si apoi plimbate putin,sau alearga dak ai timp,ka sa nu se puna inapoi ce ai slabit.o sa reusesti,ambigtie multa,si gandestete ce bine o sa'ti fie kand o sa te uiti la tine,o sa te iubesti,si u mai mult si altii:*bafta
nelly, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Extem activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1380 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]