View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 13 oct 2010, 14:48:02
DrIulia2010's Avatar
DrIulia2010 DrIulia2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 173cm, 55kg
Mesaje: 2.451
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ce va bucura in general: Cadourile costisitoare ? sau Micile gesturi ?

Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Slabutelor cu ce va multumiti in general cu cadouri mai scumpe , sau si cu mici gesturi ? Si daca nu primiti ce va doriti , cu faceti fata momentului.?
Eu una din pacate , la capitolul asta stau cam prost si cand imi doresc sa primesc ceva de la o anumita persoana , si nu primesc acel lucru , se cam vede pe fata mea, cu toate ca fac tot posibilul sa nu aratStiu urat, dar incerc sa ma schimb .




Mie imi place sa primesc cadouri(si daca nu primesc,imi fac singura)de fapt cui nu-i placesi cred ca de aceea nu fac prea multe "mofturi"dar am avut momente cand am ramas surprinsa de cadoul primit,n-am putut sa-mi ascund fata din pacate.dar in ultima perioada nu mi s-a mai intamplat.

Un mic gest poate fi si un mic inel cu diamant,e mic,intr-o cutiuta.dar valoros.
__________________
"DEFINITI-VA MAI BINE PERSONALITATEA,SI VETI SLABI MAI USOR"
DrIulia2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2188 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1671 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat