View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 15 oct 2010, 14:19:17
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?

Citat:
Anterior postat de onetotilia Vezi mesajul
depinde de cat dispui din punct de vedere financiar...dar ca si surpriza poti sa cumperi un tort in inimioara.. o sticla de vin rosu sau alb.. si faci o atmosfera romantica in camera la tine si iti pui o lenjerie care sa il de-a pe spate .. poti sa umflii baloane inimioare si sa pui biletele in ele... cu cate un motiv pentru care il iubesti eu stiu.. atate cate ai inspiratie... parerea mea e ca e potrivit deoarece sunteti foarte tineri

de aniversarea noastra am fost in oras... la cina si inainte de asta la cumparaturi si mi-a luat o poseta pe care a vazut ca mi-a placut ... eu in schimb i-am pregatit o seara cu masaj cu ulei de masaj erotic... e doar ulei doar ca miroase foarte placut... si mi-am pus o lenjerie super sexi.. nou nouta
Hmm suna tare bine.
Vad cum fac cu banuti si ceva de genul fac.
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat