View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 02:46:30
TinAlexa's Avatar
TinAlexa TinAlexa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2010
Locaţie: Montreal, Canada
Vârsta: 48
Date: 170cm, 84kg
Mesaje: 2.140
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Hello

Woow o noua casuta, masa frumos pregatita vin si eu cu flori, va doresc sa curga kilogramele mai cu spor

Buna ma numesc Cristina si am 2 zile fara abateri

19.10.2010
1 portocala
M.D 2 batoane magda cu iaurt 0%
P Mussaca de dovlecel cu pui
G 1 mar + 10 boabe de fistic
C mamaliga din faina de naut cu lapte 0% + 2 batoane Magda cu lapte batut 0.25%
- dupa ce am mincat mamaliga ma apucat greata, nu mai maninc asa ceva never ever, dar mi-a fost pofta de mamaliga cu lapte, ca sa imi spal greata am mincat batoane Magda nu a fost o alegere buna dar ca sa ramin la GP asta avea de mincat rapid sa imi schimb gustu de la mamaliga

Astazi nu am intrat sa va salut, am fost prinsa cu treburile, am citit ce ati scris, Magda stiu cum este ca directorul sa iti vorbeasca ca de la om la om si nu ca de la sef la angajat si sa mai sti ca esti apreciat.
Acelasi lucru am eu aici, nu imi place ce fac, deloc dar de cite ori vine si imi spune "tu sa nu pleci, tu sa nu imi faci asta", nici nu sti ce sa spui, uit si de ce nu imi place. Cred ca in ziua in care plec va fi doliu national (glumesc)
Va urez noapte buna somn usor si maine sa fie o zi plina de succese.




Imagini ataşate
File Type: jpg watermark.jpg (40,5 KB, 5 vizualizări)
TinAlexa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2332 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1815 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1299 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]