View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 10:54:04
OtiliaIon's Avatar
OtiliaIon OtiliaIon este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 29 mai 2010
Locaţie: Ilfov - Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Invat sa-mi controlez greutatea
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 513
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Electrostimulare, vacuum, drenaj limfatic?

Intre timp am incercat electrostimularea, am avut febra musculara dupa a doua sedinta cand am crescut intensitatea de la 2-3 la 4-5, iar carnea o simteam mai tare. Dar nu mai tare ca dupa 15-20 de minute de tae bo.

Asa ca intre 45 de minute platite de electrostimulare si 15 minute de tae bo dupa un program gratuit de pe calculator, aleg oricand a doua varianta.

Mai vreau neaparat sa incerc impachetarile in capsula cu infrraosu, cand ai probleme cu retentia de apa am inteles ca functioneaza.

Intre timp imi fac masaj cu o lotiune anticelulitica in fiecare seara si dimineata fac exercitiile cu picioarele impachetate de mine
__________________
Jurnalul meu

Cineva, undeva, cauta o persoana exact ca tine.
OtiliaIon, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
OtiliaIon, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2509 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1992 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1735 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat