Subiect: Jurnal Roxalia
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 22:40:31
DeathInVogue's Avatar
DeathInVogue DeathInVogue este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 29
Date: 165cm, 66kg
Mesaje: 931
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Nu mai poooot!

Citat:
Anterior postat de Roxalia Vezi mesajul
Mam saturat de tot!!!Aș lua un cutzit si miaș jupoia toata grasimea de pe mine!Eu sunt in groza!!!Am 80 kg...dar cind vad femei/fete de 80 pai sunt in 2 ca mine(nu vreau sa supar pe nimeni,si imi cer scuze dak am facuto).Dc eu?cum pot avea 80??!
Bine,presupunem asta e greutatea mea,fie!Eu am sa incep sa nu maninc nimic.Sunt asha disperata!Deobicei mereu țin regim,in general nu imi permit in fiecare zi dulciuri,nu maninc mult,la urma urmei sunt dansatoare de 9 ani de zile si am 80?
Vreau repede sa slabesc!!!Așa batz si gata!!!

Eu vad ca multe fete au slabit prin dieta South Beach.Eu cam nu navighez normal pe site,si nu cam intzeleg cum sa slabesc cu ajutorul acesteia.Lamurițima va rog ce treb de mincat si cum?si ce nu treb sa maninc?

P.s-Sunt semi-vegetarian,nu maninc nici un fel de carne inafara de pui de gaina(si acela rar)

Fetelor ajutatzima,izbucnesc in LACRIMI!!!


p.s Poza mea:
in primul rand te lamentezi...daca faci asta nu te ajuta
esti inalta si nu e tocmai o greutate imensa 80 de kg..intr-adevar ar trebui sa ai mai putin si e bine ca tu constientizezi asta
nu e nevoie sa nu mai mananci pentru a slabi
daca zici ca esti semi-vegetariana clar nu ai nevoie de diete care iti impun alimente,ci de o alimentatie normala,bine cu abtinerile de rigoare si cu sport
am vazut ca la dieta ai "regim strict"....sper ca nu e ceea ce cred eu si anume infometare...dietele de genul nu fac altceva decat sa-ti incetineasca metabolismul
mai bine ne-ai spune noua cam ce papi tu intr-o zi..sper sa fie mai mult decat nimic si o cana cu apa
__________________
Jurnal "DeathInVogue"http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ogue-5592.html

Ultima dată editat de DeathInVogue; 10 ian 2011 at 22:42:41.