View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 24 feb 2009, 09:27:00
teodora's Avatar
teodora teodora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 feb 2009
Locaţie: Orastie, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina
Date: 163cm, 77kg
Mesaje: 342
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Sa slabim impreuna

Bine v-am regasit fetelor!
Ma bucur ca in sfarsit am ocazia sa fac schimb de experienta cu alte pasionate intr-ale slabitului. Este adevarat ce spune"Slabuta" un stil de viata sanatos si multa miscare este cheia succesului. Ani de-a randul am incercat tot felul de diete care mai de care mai laudate dar fara succes ( dieta cu ciorba de varza,diata atkins.......). Nici nu mai stiu cate. Cred ca problema mea isi are radacinile in copilarie atunci cand "grasa si frumoasa" era sloganul ideal.
In fine, ideea e ca la cei 34 de ani ai mei, cu un copil de 7 ani si o viata mult,mult prea sedentara am reusit ce imi doresc - sa slabesc. Am descoperit Montignac-ul pe net intr-o reclama, in care se discuta de slabirea lui Ilie Nastase( 10 kg) si am zis " De ce nu?" Daca doriti putem discuta despre acest nou stil de viata, pentru ca asta este Montignac. Si, sa nu uit! din septembrie 2008 merg la sala de trei ori pe saptamana( fitness si mai nou aerobic).
Am incredere in Montignac si, da continui sa merg pe mana lui.Acum am o problema -sunt in prerioada de platou, nu am mai slabit de o luna deloc desi nu am schimbat nimic( poate asta ar trebui sa fac- nu stiu).
Va astept sa schimbam pareri.
Teo