View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 31 dec 2009, 08:52:31
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: la multi ani Slabuta

Slabutuleeeeeeee,La multi aniiiii
Sa ne traiesti inca de 10 ori pe atat si sa ramai mereu slabuta.Si sa poti manca orice si oricat iar grasimuta sa nu se puna pe tine.
Sa fii sanatoasa tun iti urez,cred ca asta iti doresti si tu cel mai mult.Cred ca daca ai un pic de rabdare o sa si reusesti.
Eu vad in pozele tale,ca doar atat am avut ocazia sa vad din tine,o fata asa de fina,cu o privire atat de calda si mai am impresia ca esti o pacifista convinsa.Asa ca iti mai urez sa ramai asa toata viata.
Sa iubesti si sa fii iubita mult de tot,sa zambesti in fiecare zi,sa visezi si sa lupti sa iti implinesti visele.Sa ai o viata frumoasa si plina in fiecare zi.
Si sa ne moderezi cu rabdare in continuare.
Mai,ma mai gandesc la saraca mamica ta,acu cativa anisori,in loc sa petreaca si sa se pregateasca de revelion,ea isi facea de treaba cu tine
Si un cadouas pentru tine,macar virtual.
Imagini ataşate
File Type: jpg Widescreen_Valentines_Day_Presents_004710_.jpg (94,8 KB, 3 vizualizări)
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat