View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 07 apr 2011, 19:58:45
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Diferenta de varsta in cuplu

Citat:
Anterior postat de kathyk Vezi mesajul
Intre mine si sotul meu (desi nu suntem casatoriti ne consideram asa,hartiile nu au contat nicodata pt noi-nu ne tine un contract),intre noi e diferenta de 20 de ani,dar asta nu conteaza absolut deloc,e cel sortit,cel ce ma intelege cel mai bine,care ma satisface din toate punctele de vedere si alaturi de care ma simt iubita si protejata.Lucrurile astea sunt importante ,restul..vorba lumii,prejudecatile,barfa...sunt 0,nu conteaza..
Exceptii de la regula exista intotdeauna,insa fara intentia de a fi rautacioasa in cele mai multe cazuri diferenta se simte.Si poate ca n`o simti acum,dar cu cat veti inainta in varsta se va simti.Eu va doresc sa nu fie asa,dar tare m`as mira.Si nu spun acum ca nu va veti mai iubi...ci doar ca odata cu inaintarea in varsta vei simti unele diferente in comportament si gandire.
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Roxii; 07 apr 2011 at 20:01:12.
Răspuns cu citat