View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 07 ian 2010, 15:30:53
ali_lumi's Avatar
ali_lumi ali_lumi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 19 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil De Viata Sanatos + Sport
Date: 161cm, 50kg
Mesaje: 7.308
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Cele mai proaste cadouri

Eu cred ca am patito si eu chiar anul trecut la implinirea a 20 de ani iubitul meu mi-a facut cadou un feon de par( tin sa mentionez ca nu unu oarecare ci unul foarte scump, cu cartus pt ca in momentul in care ii dai drumul prin feon iese un fel de ulei foarte light care iti face parul foarte moale nici numai ai nevoie de balsam daca apesi pe butonul respectiv sa iasa acei vapori, chiar foarte tare cadoul cu N comenzi ,v-as spune numele dar nu cred ca am voie.s.a.m.d) faza proasta care a fost ca eu in momentul cand m-am uitat la punga de cadou ma astept la altceva , nu la asta, si am inceput sa plang si i-am zis ca nu mi place ca ce mi trebuia mie feon . Va imaginati ce prost so fi simtit el saracu' , si mai ales cand mi-a dat garantia ,cica cu un ton trist " uite puneo bine in caz ca-l folosesti" si cand m-am uitat la pret mi-a cazut fata pt ca eu imi doream un anumit inel de aur iar feonul era mai scump ca inelul deci va dati seama ce prost m am simtit , ca el saracu auzise cu cateva zile inainte ca numai aveam feon si eu cum am parul lung si sunt pretentioasa saracu a facut tot posibilul sa mi ia un feon si de calitate si sa si ma bucur, ceea ce dupa vro 6-7 ore mi-am cerut scuze si i am zis ca mi place foarte mult etc.... Si ca sa vezi in momentul de fata sunt foarte multumita cu feonul meu care isi face treaba de minune si nu mi "maltrateaza parul".. Da deci sper ca nu v-am plictisit. Si stiu , sa mi fie rusine
ali_lumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1826 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1309 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1568 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat