View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 28 apr 2011, 11:37:14
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Jurnal Glam Vintage

Cu placere
Cred ca arati oricum splendid, cifrele iti dovedesc, sigur ai nevoie de tonifiere cu adresa precisa, gen o umbra de strat de grasime printr-un loc de care stii numai tu... nu cred ca iti trebuie ingrosarea muschilor asa ca ai grija la felul de exercitii pe care il adopti - pilates si callanetics lucreaza muschii in lung, dar sunt o multime care umfla fibra, citeste inainte a face exercitii de orice fel.
Din nou despre greutatea la care tinzi: nu te sfatuiesc sa apelezi la cantar pentru a gasi idealul pentru corpul tau, ci la centimetru - lucrand mai mult ca pana acum muschii ei vor creste in greutate, devenind mai densi si mai frumosi, in timp ce grasimea, mai usoara, va pleca dintre fibrele musculare. Vei fi deci mai supla dar mai grea - compara masuratorile inainte de a spune ca te-ai ingrasat
Cam asta mi-a trecut prin cap acum, poate nu ti se potriveste... mai bine intreaba ce te intereseaza pe tine.
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!