View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 05 iul 2011, 19:36:35
Ankutzelu's Avatar
Ankutzelu Ankutzelu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 dec 2010
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 42
Dieta: montignac
Date: 146cm, 55.2kg
Mesaje: 75
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Principii McKenna

da si eu am citit cartea si am ascultat cd-ul. le-am luat impreuna cu revista felicia. si sa stiti ca functioneaza, daca asulti cd-ul macar de careva ori pe sapt. si daca citesti cartea. te invata sa iti constientizezi foamea, sa te opresti din mancat cand crezi ca esti satul, si cel mai important sa te iubesti pe tine insuti, sa invti sa iubesti oglinda, sa iti imaginezi cum vei arata peste cateva luni, sa te imaginezi la modul ideal si sa crezi ca poti ajunge acolo. eu care nu ma placeam niciodata cand ma uitam in oglinda, mai ales la corp, acum imi place sa ma privesc si mai ales goala pentru ca imi place ce vad si sunt multumita de mine si am ajuns sa fiu cum nu-mi imagineam vreodata ca voi putea ajunge la fizic ma refer si cu o talie pe care nu o credeam posibila. dar datorita exercitiilor lui am reusit. merita incercat. nu pot spune ca am slabit kg efectiv sau cate am slabit pentru ca deja slabisem in mare parte cu montignac si inca tineam monti, dar m-a ajut si mckenna. am impresia ca cartea se gaseste si in librarii impreuna cu dc-ul, e adevarat ca la un pret mai mare.
sarita, vroiam sa te intreb cati ani ai si cum dumnezeu ai sub 60 de cm la aripioare, ca eu am 65 in talie si mi se pare f putin (am 73 la burta si nu am aripioare -adica asa iesite in afara). pai in talie ar trebui sa ai vreo 55 sau mai putin daca nu ma insel. ce mai vrei sa slabesti si de unde?
Răspuns cu citat