View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 19:48:23
mmm's Avatar
mmm mmm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: London, Anglia
Date: 166cm, 78.9kg
Mesaje: 116
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

buna fetelor
chiar am intrat de dimineata si am fost un pic dezamagita cand am vazut ca n-a scris nimeni..
sa va zic despre mine...
am inceput acum 3 sapt sa tin dieta....iar
am inceput cu ce a tinut iuliana luciu 2 zile iaurt 4 carne, 2 iaurt, 4 peste etc, dar nu ma- tinut decat 2 sapt ca simteam nevoia de fructe....
sapt trecuta am incercat dieta iannei (de pe forum aici) o zi carbo, o zi fructe, proteine si legume dar mi se pare ca sunt prea multi carbo acolo si e cam dificil sa merg cu ele la facultate
acum incerc ceva de genul luni, miercuri, vineri fructe si legume, marti si joi proteine sambata carbo si pt duminica ma mai gandesc
aaa, la mine carbo inseamna ceva dulce
ideea e ca incerc sa controlez cat mananc, practic asta a fost la baza a ceea ce am tinut pana acum: in jur de 1000 cal si vad ca a mers am dat jos cam 5 kg; bine stiu ca la inceput e mai usor, dar sper sa ma mai tina
cred ca ma plictisesc cam repede de o dieta si oricum eu am zilnic ceva dulce
de sport.... ei asta nu-mi place dar....
oricum merg in fiecare zi pana la facultate 25 min dus 25 intors, daca mai dau si pe la magazin..... si la mine sunt numai dealuri; si urc si cobor ........
Răspuns cu citat