View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 01 nov 2011, 13:23:47
aylin27's Avatar
aylin27 aylin27 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 ian 2011
Locaţie: barlad, Romania
Vârsta: 43
Dieta: disociat
Date: 173cm, 75.5kg
Mesaje: 719
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal danny78 - Am inceput si trebuie sa termin cu bine

Citat:
Anterior postat de danny78 Vezi mesajul
Dupa multi ani in care m-am uiatat in oglinda si nu imi placea cum arat , ieri nu stiu de ce dar am inceput sa tin regim . am spus gata si asa va fii . trebuie sa redevin eu cea care am fost inainte . am pierdut multi bani la doctori care imi dadeau hartii trase la xerox ca sa slabesc dupa regimul trecut pe ele . oare de ce nu am reusit niciodata ?...lipsa vointei , cred ca asa se numeste . VOI REUSII ...incet,incet
Bine ai venit printre slabute Danny...o sa vezi ca slabitul asta in grup o sa te motiveze foarte mult,o sa te ajute in mod cert mult mai mult decat dietele alea trase la xerox,aici vei gasi nu numai sfaturi despre ce e bine si ce nu e bine pt a trai sanatos ci si multa sustinere morala care zic eu e mai importanta ca orice.Aici mi-am gasit multe prietene care cu ajutorul lor am reusit sa dau jos mai mult de 18 kg....stiu ca si tu vei reusi...
O sa te mai vizitez la tine in casuta,sa vad cum te descurci...daca vrei te asteptam la grupa 90-100kg,acolo ma poti gasi daca ai nevoie de o vorba buna(e drept ca in ultimul timp dau mai rarut dar asta e ...serviciul asta...)...si tot acolo gasesti o gasca de fete extraordinare
__________________
Mama celei mai scumpe printese Aylin


Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Jurnalul meu...mentinerea e grea!!!!
aylin27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2012 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1495 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1238 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]