Subiect: Tigers ;))
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 21:11:30
ik3girl's Avatar
ik3girl ik3girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: Offenbach am Main, Germania
Vârsta: 38
Date: 156cm, 51kg
Mesaje: 11
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Tigers ;))

O dieta anume nu pot spune ca tin... te poti uita la meniurile mele sa iti faci o idee. incerc sa mananc cat mai sanatos... seara mai am scapari si mai mananc un pic de popcorn sau sticksuri ... Imi place sa fac aerobic... acum fac Turbo Fire, iar inainte de acesta am facut in jurr de 1 - 1 an jumate Turbo Jam. cu ele am avut rezultate chiar bune. ti le recomand; chiar daca ai prb cu spatele poti sa le faci intr'un ritm mai lent. Aaa... la fel ca si tine stau tot timpul in picioare... umblu si eu de colo in colo ... lucrez la un 'depozit' de flori, clientii nostrii sunt florariile... Asta e bine ca am activitate noaptea... sau dimineata : programul meu e ciudat... de ex de la 2 a.m. la 10 - 10:30 a.m.... nu e greu sa te abtii de la prajituri ??? iti trebuie o ambitie de fier sa nu te atingi de ele. felicitari pt faptul ca ai inceput sa iti prepari u unele dietetice, poate imi dai si mie cateva retete .
ik3girl, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1762 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1245 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat