Subiect: Herbalife
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 15 feb 2010, 18:38:58
Suzume's Avatar
Suzume Suzume este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 13 feb 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 34
Dieta: South Beach Faza 1
Date: 160cm, 73kg
Mesaje: 1.509
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Herbalife

Pe mine m-a abordat o doamna prin Carrefour. M-a intrebat daca vreau sa mananc santos, daca vreau sa slabesc, chestii de genul. Am intrebat-o clar "Vreti sa-mi sugerati pastile sau prafuri? Ca daca da nu sunt interesata". Ea bineinteles: "Nu, in niciun caz, slabiti in mod natural". Imi iau o prietena cu mine si ma duc la intalnirea cu respectiva. Ajung la adresa, scris maare pe usa: "Herbalife". Mi-a prezentat cazuri de persoane care au slabit si la sfarsit lista de preturi. Costa enorm, mai bine dam banii pe grapefruit si lamai decat pe prostii de genul. Si bineinteles ca nu am scapat usor de ea, m-a sunat in fiecare zi timp de 2 saptamani desi eu nu ii raspundeam la telefon.

Sunt ca lipitorile oamenii astia.
__________________
Jurnalul meu: Jurnalul Roz al lui Suzume
Citat:
Anterior postat de Art Williams
"I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it."
Suzume, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 636 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat