View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 10:47:29
rapsodie's Avatar
rapsodie rapsodie este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 aug 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Date: 170cm, 103kg
Mesaje: 99
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal rapsodie - Vreau, deci trebuie sa pot!

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul
Buna draguta si bine ai venit in comunitatea slabutelor!

Sunt prima care ti-a trecut pragul casutei asa ca ma simt foarte bine....si am de gand sa-ti fiu si alaturi ....sa te ajut sa duci la bun sfarsit visul tau de a deveni o slabuta.
Sincera sa fiu eu nu sunt de acord cu Dukan....pare simpla la prima vedere dar...daca nu ai un organism foarte puternic...s-ar putea sa cedeze cand iti va fi lumea mai draga...la fel cum am patit-o si eu...
Am tinut o gramada de diete...care m-au ajutat si nu am patit nimic de la ele...dar...din pacate Dukan....mi-a terminat organismul....nu spun ca la tine nu poate sa functioneze...si ca nu vei avea rezultate cu ea....sigur vei avea la inceput rezultate si eu am avut...in prima faza....dar...organismul a cedat...si mi-a fost foarte rau....
Acum....ca esti la inceput eu ti-as recomanda dieta hipocalorica...este mai permisiva si slabesti intr-un mod sanatos...cam asta este parerea mea...
Pana la urma tu esti cea care hotareste ce decizie va lua...si tu-ti cunosti organismul cel mai bine....dar...te rog sa ai grija....daca te hotaresti s-o tii trebuie s-o duci pana la capat...pentru ca altfel te vei ingrasa la loc...si te chinui degeaba...
Orice decizie vei lua...eu sunt alaturi de tine...daca ai nevoie de un sfat...sprijin moral...ma poti cauta oricand doresti la mine in casuta...sau imi poti scrie la tine in casuta...eu te voi vizita...
Mult succes....
Te pup dulce!
Hello ,multumesc de vizitaMultumesc enorm pentru sustinere si da,pentru mine,este cea mai buna dieta.tinand cont ca este a 3-a zi si deja cantarul arata cu 1kg mai putin,sunt super multumita
__________________
M-am apucat sa termin un sac de ciment de 30 kg.Sper sa ajung la fund.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pot-11036.html