View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 22:57:40
iuanutza's Avatar
iuanutza iuanutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2011
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 39
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 63kg
Mesaje: 2.201
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Iuanutza-cum sa scapam de prietenii/conjuncturile care "ne vor binele" in dieta de slabit

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


....a postat Slabuta la ea in jurnal...cred ca este la penultima pagina daca nu ma insel...detaliat ce inseamna "sunt responsabil" cine si cand primeste palmuta...sigur vei intelege exact despre ce este vorba daca citesti tot de acolo....
Chiar nu este vorba de popularitate...ci mai degraba de promovarea forumului...de ajutorul oferit slabutelor incepatoare...sunt alte criterii...citeste te rog ce a scris ea acolo....
Faza cu insigna de la semnatura este foarte simpla...intrii acolo la insigne...dai copy pe imaginea care-ti place si o vrei la semnatura....si apoi te duci la modificare semnatura....apesi pe imagine(cum adaugi normal o imagine intr-un mesaj)...si dai paste acolo si apare....
am incercat sa pun insigna la semnatura, asa cum mi-ai zis, dar se pare ca ceva nu fac bine, ca ba mi se sterge adresa de jurnal, ba imi apar numai niste coduri...ei, nu ma mai stresez, iar in legatura cu palmuta, stiam eu ca se tine cont de unele criterii, asta este, toate la timpul lor, nu are rost sa ma stresez, nu sunt aici ca sa alerg dupa niste titluri, normal acum, sa nu fiu ipocrita, mi-as fi dorit si eu, dar daca nu e sa fie, asta este...
iuanutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2187 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1670 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 05 mar 2012 at 23:50:28. Motiv: mesaj mutat dintr-un alt subiect
Răspuns cu citat