View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 20 mar 2012, 10:52:43
GabrielaV's Avatar
GabrielaV GabrielaV este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:

Data înregistrării: 15 nov 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Date: 168cm, 145kg
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Biorezonanta (SCIO) chiar ajuta la slabit?

Sa va impartasesc si eu din experienta-mi .... cu SCIO

Am fost de vreo 3-4 ori in total, la 2 cabinete diferite, la vreo 3 doctori diferiti ; m-am dus cam o data pe an, sa vad ce imi mai spun ei ... din punctul lor de vedere ...

In primul rind e ciudat, pentru ca ei nu iti arata starea ta actuala ...., ci.... ce ai avut, ce vei avea si poate si ce mai ai in acel moment .....poate
Ideea este ca depinde foarte mult de cine iti face interpretarea a ceea ce iti arata amaritul ala de aparat ...... Oricum ti se pun o gramada de intrebari, adica de fapt cam spui cu gura ta ce ai ....
Diagnosticele.....mele ...
Cam 50 % din diagnostice s-au repetat de-a lungul timpului, dar din astea 25 % se puteau vedea si cu ochiul liber ..... sau deduce .....
La finalul evaluarii de 30 min, ti se recomanda o cura cu 6-8 produse Calivita, pentru macar 3 luni ... si care or fi ele bune dar sunt si foarte scumpe..... Dar te asigura ca investesti in sanatatea ta !!

Despre tratament cu biorezonanta nu am incercat; am incercat doar "diagnosticarea..." fiind apoi asaltata cu recomandarile cu produse naturiste ..... ceea ce ma cam calca pe coada .....
GabrielaV, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1987 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat