View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 21 mar 2012, 10:23:38
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...

buna Roxana avem acelas nume si aceeas problema cu greutatea,eu nu am chiar atatea kg dar daca mai continui asa o sa le am.Ti am citit povestea foarte interesanta si multe persoane cand sunt suparate mananca uneori si eu fac asta dar dupa ma gandesc spre exemplu la o persoana invidioasa pe mine sau la o persoana care a ras de mine si spun stop! de ce sa le dau lor satisfactie las k le arat eu.Uite hai sa iti dau cateva idei poate te ajuta am inteles ca de astazi incepi marele razboi cu kg,daca ai cazut in tentatie nu-i nimic ai pierdut o lupta nu razboiul si la sfarsit cine castiga razboiul este bun,asa uite cateva chestii care sa te motiveze: poti lua o bluza un pantalon de cand aveai 70kg care iti placea tie mult si sa iti propui sa intri in ele si dupa ceva timp mai incerci sa le pui pe tine sa vezi daca se vede diferenta o alta chestie care la mine a mers in aceea perioada era ca l asfarsitul fiecarei saptamani ma cantaream si imi spuneam asa daca am slabit imi voi cumpara ceva frumos daca nu am slabit sau mai rau m am ingrasat ma autopedepseam gen o ora de alergat in plus toata saptamana sau in plus 30 min de sport toata saptamana care urma si tot asa pedepsele sa fie constructive pentru tine hai k ne mai auzitm k am scris prea mult si o sa te ia somnul pana citesti multa bafta in dieta iti doresc si nu uita cand simti ca nu mai poti si cedezi intra pe slabute si ocupa timpul in care te duceai la frigider cu noi. pupici
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,