View Single Post
  #621 (permalink)  
Vechi 12 oct 2011, 09:38:36
duticalumi's Avatar
duticalumi duticalumi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2011
Locaţie: brussel, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

buna dimineata simina!!vesti bune!am reusit de mi am luat apartament in willebroek.in centru aproape de magazinul meu,duplex,super modern si cu toate utilitatile.in plus are si balcon si in fata si in spate.muream sa stau la un apartament cu balcon si am doua.am vb cu mama duminica si i am zis ca nu stiu daca reusesc sa iau fiind astia foarte rasisti..i am zis sa se roage pt mine si deja luni am primit ceva vesti imbucuratoare..iar marti a venit femeia de la agentie si mi a zis ca este al meu apartamentul.saptamana viitoare merg sa fac contractul si sa platesc un avans.de mutat o sa ne mutam la 1 decembrie.(pt ca doar atunci e liber)sunt super bucuroasa.nu am renuntat nici la ideea de a cumpara bloc.dar am amanat putin pana prin martie.despre concurs :speram sa trec de pragul asta de 90dar nu am reusit insa nu renunt voi tine in continuare dieta pana cand ajung acolo unde imi doresc..ma simt vinovata insa ca nu am mai reusit sa intru pe site foa
__________________
mananca sanatos!! fii tare!!
duticalumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat