View Single Post
  #625 (permalink)  
Vechi 07 nov 2012, 19:23:05
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal mikaelaflo

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Gata! Sa zic ca am reusit sa ma apuc. Sunt in a treia zi de atac, fara abateri. Imi pare totusi rau ca am modificat tiker-ul luni, pentru ca marti de dimineata era inapoi undefusese de saptamana trecuta. O sa zic acum...wow...cat am slabit . Am fost si la yoga saptamana asta, aseara am facut si zumba acasa, singura, dupa un filmulet. Daca o tin tot asa, o sa fiu superslim de Craciun. Si pentru piele am inceput intensiv cu cremeuleiuri si masaje ca sa o ajut si pe ea putin. Andrada, Gabi...spuneti-mi si mie unde pot sa vad mai multe retete Dukan...ca am mancat aceleasi lucruri 3 zile si mi se ia.... Maine am PL asa ca ma gandesc de pe acum la o salata de morcov cu praz....sau nu am voie morcov? Am niste conopida si niste ciuperci prin frigider...am eu ce sa incropesc pentru maine. Oare soia am voie? Help, pls!
salutare
ma bucur ca ai reusit sa te pui pe dieta,
in legatura cu soia nu am idee,dar parca nu e permisa..
iar de retete eu intru pe google la retete dukan si gasessti o gramada..sau pe facebook daca vrei sa intri intr-un grup unde m-a adaugat si pe mine Andrada..
bafta la slabit!!!si o seara frumoaasa
Citat:
Anterior postat de alinamar Vezi mesajul
Buna Mihaela,
Felicitari pt Atac!

Si eu m-am apucat de astazi de Dukan! Sa avem spor

Pupici!

Ce mai face Otilia?
bafta si tie la Dukan!!multe kg in minus
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante