Subiect: Super Slim
View Single Post
  #63 (permalink)  
Vechi 06 iun 2009, 11:11:27
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Super Slim

Am cautat sa vad si eu care e treaba cu aceste pastile, pentru ca aseara Ali ne-a spus ca sunt foarte nocive, acum am aflat ca vor fi scoase si de pe piata din cauza efectelor adverse si uite ce am gasit:

Citat:
de 10 ani sufar de o boala autoimuna..........in ultimii ani am scazut si am luat in greutate permanent f mult si intr-un timp f scurt.....desi incercam sa explic medicilor k nu mi-am schimbat stilul de viata mi se reprosa k eu sunt vinovata.....mi-au dat tot felul de tratamente....mi-au facut un prgr alimentar dar degeaba....ajungeam mai rau de fiecare data........slabeam la inceput si apoi desi practic faceam foamea cu asa zisul plan alimentar ma ingrasam vazand cu ochii....si bineinteles k am auzit de miraculosul super slim...cred k a fost cea mai mare greseala.....intr-o luna am ajuns sa nu fiu in stare sa invat pt facultate ....desi am fost foarte buna la matematica.....acum imi trebuie o zi intreaga pt cateva calcule banale..... sufar de depresie....nu ma pot concentra si am pierderi de memorie...am devenit violenta ....nu imi pot controla furia.....am apelat la un psihiatru......daca nu reusesc sa ies din aceasta stare in care ma aflu in curand....ma rog sa nu fac o prostie....
Citat:
buna,fetelor!incerc si eu pastila....astazi e a patra zi.....si e GROAZNIC la mine:
I zi:uscaciunea gurii si moleseala;fara pofta de mancare;
II zi:uscaciunea gurii ;fara pofta de mancare;scaderea tensiunii si abia ma tineam pe picioare;
III zi:fara pofta de mancare;scaderea tensiunii ;abia ma tineam pe picioare...parca eram drogata;
Astazi:am luat pastila dimineata la 8:30 dupa ce am mancat ceva ,iar pe la ora 10:30 a inceput calvarul:m-a luat cu ameteli,mi s-a pus o ceata pe ochi,am facut o tensiune craniana cred...si simteam ca nu mai pot sa respir....a cedat ce era grav cam intr-o ora....acum e ora 17:34 si inca ma simt ametita si mi-e amortit capul.....si am un nod in gat.
mi-e frica poate e ceva grav........pot sa ma fac de 200 kg.ca nu mai iau in viata mea pastila.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat