Subiect: Jurnal camecame
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 21 apr 2012, 17:41:27
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal camecame

buna Cami
draga mea daca nu poti tine o dieta nici nu trb sa tii una anume
de ex eu nu pot spune ca sunt la dieta deoarece nu tin o dieta anume ci pap ceea ce doresc si ceea ce stiu ca e sanatos
si incerc sa fac combinatiile corecte( cateodata nu-mi iese, dar merg mai departe)
daca stii ce inseamna o dieta sanatoasa si echilibrata nici nu-ti trb un regim cu nume pompos
poti sa treci zilnic in meniu ce papi si fetele se uita pe meniurile tale si iti dau sfaturi ( crede-ma ca inveti mult mai repede asa- uneori crezi ca mananci corect, dar combinatiile sa nu fie din cele mai fericite)
cum sa fol calculatorul nutritional - pai sus in bara de meniu gasesti calculator nutritional, intri pe el si in subbara lui de meniu gasesti calorii ingerate si calorii consumate.
calorii ingerate treci ce papi intr-o zi fara sa omiti nici macar un covrigel( ca sa mearga mai usor, cand esti deja pe calorii ingerate poti trece sus in bara de cautare ce ai papat gen paine integrala, sau orice altceva si iti apare o liste) si alegi din lista
caloriile consumate intri pe ele si e o lista lunga cu sporturi sau activitati obisnuite pe care ti le notezi cate minute ai facut si ele iti apar in meniu
meniul astfel creat apare in dreapta ecranului la calculatorul nutritional iar la sf zilei ii dai salvare meniu sau si a doua zi il salvezi numai sa modifici data din calendarul meniului.
hai ca te descurci u, sunt sigura de asta.
sigur vei fi o frumoasa la bal asa ca nu te lasa pe tanjeala si da-i bataie cu sportul.
te pupic si sper ca nu te-am plictisit si te-am ajutat
pup
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.