View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 30 mai 2012, 09:47:19
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Stefanai XTR - o mamica fericita

Citat:
Anterior postat de StefaniaXtr Vezi mesajul
Buna seara dragele mele!
Azi am avut o zi plina.
Pentru ca pe 3 iunie este botezul lui bebe mami lui s-a dus sa se vopseasca (e o culoare aproape de cea naturala), apoi a mers sa ia fursecurile si saratelele pentru oaspeti, apoi a dat o tura prin Mall sa se uite de o cutie mai speciala si la final a mers si la restaurant sa puna la punct ultimele detalii, iar in aproape toate plimbarile astea l-a luat si pe bebe.
La restaurant nu l-am mai luat si pe cel mic deoarece era dupa baie, asa ca l-am lasat cu mama mea.
Tinand cont de toate plimabrile de azi meniul meu a fost:
3 cani de ceai pentru lactatie (just in case)
2 felii de branza proaspata putin sarata
1 portie supa de pasare
3 fursecuri
2 iaurturi
1 piept de pasre la gratar
si muuuulta apa (cel putin 2 litri)
Toata mancarea asta s-a intins pe toata ziua, iar mama mea a inceput sa-mi spuna ca o sa ajung sa ma urc intr-un pelin cu barda la baru si cred ca are dreptate deoarece azi incepusara sa alunece panlatonii de pe mine (pantaloni care inainte de sarcina stateau bine.
Cam asta am facut eu azi, iar maine este atelier de creatie (ma apuc sa fac decoratiunile pentru mese).
Va pup!
Cu drag,
Stefania
Bun gasit in casuta ta cea noua!Iti intorc vizitele cu drag!
Mama,mama ce de activitati!Va iesi totul perfect cu atata organizare si atentie!
Lasa ca nu o sa iti prinda rau sa fi mai slabuta,mai ales pe cand va trebui sa il mai porti si pe bebe in brate...
Spor la lucrul manual!Te pup!Va pupam!
__________________
Jurnalul meu Nr 5