View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 10 iun 2012, 11:16:05
cris85's Avatar
cris85 cris85 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2012
Locaţie: Budapesta/Cluj-Napoca, Ungaria
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 173cm, 63.2kg
Mesaje: 222
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal Crisssy - ambitie, disciplina si muuulta rabdare

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul

Eu cu south beach am dat in mancare in exces ,au venit si kg in plus siii iti revii greu dintr-un regim cu putini carbo cand vrei sa mananci normal.

S-a meritat sa-l faci , nu?
Eu dau anul asta bacul si din pacate-s la filo , dar nu m-as duce mai departe pe ceva uman..Am cautat usorul in liceu , nu vreau sa fie la fel la faculta

N-a fost grea info?

Mc la fel
Important e sa iti alegi o facultate care sa iti placa Daca vrei ceva real, o solutie de compromis ar fi ISE sectia de info economica. Eu zic ca e utila pe termen lung. 3 semestre faci materii de trunchi comun (real si uman) si 3 semestre numai info sub toate formele. Dar, am avut multi studenti care veneau de la profil uman din liceu si s-au descurcat la sectia asta Si avantajul e ca iti gasesti destul de usor job dupa aia

Iar cu bac-ul important e sa nu te panichezi si sa mergi cat de cat relaxata Zise inteleapta din mine care facusem urcior la ochi inainte de proba scrisa la romana A fost interesant, dar de atunci m-am calit foarte mult privind gestiunea stresului si a emotiilor

Multa bafta draga mea
__________________
Jurnal Crisssy
cris85, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1877 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1360 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1103 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]