View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 11:28:17
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Ati fost vreodata batute de sotii vostri ?

Citat:
Anterior postat de victoritsa Vezi mesajul
<Tu m-ai provocat !!! > ..asta a fost argumentul care la-m auzit eu
Mii frica fetelor ... nu stiu ce sa fac mai departe, s-a schimbat mult , dupa o relatie de 3 ani am hotarit sa facem pasul asta , si eram parca constienti ambii ce facem , am facut-o din dragoste,.. in octombrie abia facem un an de la nunta ... si el se comporta asa ... nu stiu ce se intimpla ... nu era atit de agresiv
Si eu am doar 22 de ani, el 27... sunt inca prea tinara ca sa sufar de pe acuma ... niciodata nu m-am gindit c-o sa ajung sa simt ce inseamna asta....NICIODATA FETELOR SUNT DISTRUSA

Imi pare rau ca am fost agresiva in primul mesaj, iarta-ma, nu stiam ca e vorba de tine.

Cu riscul sa te superi pe mine: esti tanara, ai toata viata inainte! daca dupa 3 ani a putut sa faca asa ceva, pai dupa n ani ce o sa faca? Sa ajungi la urgente?

E mult mai bine sa rupi pisica in 2 cat mai repede!
Nu ca asta ar conta prea mult, dar in ce sens spune el ca l-ai provocat?
Si care a fost reactia lui de dupa?

Ai grija de tine!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat