View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 28 aug 2012, 21:09:47
yrynuky's Avatar
yrynuky yrynuky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 26 aug 2012
Locaţie: suceava, Romania
Vârsta: 38
Date: 160cm, 95kg
Mesaje: 7
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnalul unei foste slabanoage - Dragon Lady

Dear dragon Lady ...citind povestea ta revad filmul vietii mele...si am ajuns in punctul in care cumparasem zeci de lucrusoare pt slabit gen ab rocket pt exercitii fizice ,creme si uleiuri de masaj anticelulitic ,ceaiuri ,carti de specilitatea si DVD-uri etc.,sit oate zaceau pe rafturi ,in dulapioare si pe sub paturi .Mereu spuneam :"Maine e ziua cea mare .Maine viata mea se schimba" .Dar nu s-a intimplat asa .Tot timpul incepeam o dieta ,dura 2 saptamini , o luna si dupa care ma opream brusc ,fara nici un motiv .Dar acum datorita acestui site ma simt f motivata (asta si niste poze de acu vreo 3 ani in care aratam ca f bine ) .Faptul ca resusesc sa contabilizez tot cea ce maninc mi se pare grozav .Am o imagine reala asupra cea ce maninc .Nu mai spun "Am mincat aproximativ 1500 de cal (care de fapt errau vreo 2500)" .E f tare .Eu iti urez mult succes .Daca ai nevoie de ajutor sau sfaturi sau incurajari contacteaza-ma oricind .Ma pricep la incurajari si sustineri (in cea ce ii priveste pt ca in cea ce ma priveste pe mine e mai dificil .Iti urez numai bine