Subiect: Universul
View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 19 mar 2010, 01:40:32
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Universul

Citat:
Anterior postat de OitaVesela Vezi mesajul
Star Trekurile alea mai vechi, incepand cu '87 pana prin 2005 sunt geniale si pe ele se bazeaza absolut orice film SF din ziua de azi. Ideile promovate de tipul care a scris povestea sunt ceva gen Jules Verne sau Isaac Asimov. Au aparut intr-un timp in care erau pura fictiune sau ipoteze; astazi sunt lucruri demonstrate sau idei urmarite in stiinta.
Da, asta nu contest, dar eu nu sunt un om caruia sa ii placa foarte mult domeniul real, eu sunt in latura umana, vocationala (artistica), asa ca ideile acelea foarte stiintifice pentru mine, au prins greu, cand eu habar nu aveam de ce inseamna o planeta.

Poate daca as revedea acum serialul, l-as privi cu alti ochi, am pe iubi care m-a facut sa iubesc zona asta. "reala", care e "doctor" in fizica Am glumit cu doctor, dar le are tare bine cu astea.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 19 mar 2010 at 01:53:17.
Răspuns cu citat