View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 01 mar 2013, 13:39:22
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Buna,fetelor .Am revenit si eu ...si ce sa vezi ...nu mai gaseam intrarea la casuta cea veche .Am bajbait un pic si am ajuns intr-una noua ...mobilata de mamica cea frumoasa Cris
Atunci ...eu zic ...sa avem succes si sa slabim si in casuta asta cateva kg. bune
Eu am fost plecata cu Mariuca in oras... i-am luat martisoare si flori ptr. toate profesoarele de astazi,inclusiv pt. diriginta.Acum ma relaxez un pic si plec din nou ,sa-i duc chitara Mariucii mele la ora 16.00.Apoi mergem impreuna la spectacolul in care o sa cante si ea la Casa de Cultura la ora 17.00.Evident ca o sa stau si la repetitiile lor ,acolo .Unde sa ma duc o ora ....mai bine ma uit la ei cum repeta .Si uite-asa imi fac ziua frumoasa chiar daca sotul meu este la munca astazi
O zi insorita ,minunata va doresc
O lalea doreste cineva ???????
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui m1rela:
Antonis (01 mar 2013), Danutzza (01 mar 2013), rainbow (01 mar 2013)