View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 21 mai 2013, 08:36:49
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinny in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
OMG, girls! Va adoooooooooor!
Imi place foarte mult modul in care ati structurat regulamentul, cat si continutul acestuia.
Atunci cand eu nu.mi gasesc motivatia, sigur o gasiti voi si pentru mine! Fapt pentru care decid sa ma alatur si eu voua in acest concurs.
Claudorable, da, ai toate motivele sa citesti de doua ori ce am scris mai sus Sa stii ca it's your fault. Daca n.as sti ca te am pe tine sa ma sustii tot timpul, poate m.as gandi de doua ori inainte sa iau vreo hotarare. Dar in conditiile date...we gotta make our butts ready for summer
De luni sigur nu voi mai fi asa aglomerata cu scoala soooo sper sa am mai mult timp sa va zapacesc cu mesajele mele.
Sooo...I'm in for the challenge !
Adinutz copilutz!! Asteptam sa te inscrii, daca nu o faceai te inscriam eu obligat fortat
Nu ai mai intrat de mult pe mess..

Poti sa fii sigura ca am sa stau cu gura pe tine Nu te las sa renunti .. Doar asa e si ideea sa ne impingem de la spate una pe alta, right?
Asa ca welcome my dear!
Let's get those booties ready!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
Adina14 (21 mai 2013)