View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 18:14:05
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

dupa cum bine vedeti nu mai am timp sa scriu zilnic si des ca inainte, dar e bine si asa ...
de luni sunt multumita cum sta treaba .. singurul motiv pt care as fi nemultumita este acela ca uneori am mancat prea putin .. ca de exemplu ieri, cand am mancat niste carnaciori neprajiti cu putina branza si seara 2 mere .. nu am fost acasa toata ziua, plecata la 7 si ajunsa la 8 acasa, obosita, fara pofta de mancare .. asta se intampla in fiecare miercuri
astazi venii pe jos de la meditatie vreo 35 de min de mers .. iar eu m`am obisnuit sa merg mai repede, deci un pas mai grabit ..

am inceput de ieri sa iau niste pastile naturiste pt imunitate recomandate de doctoa de fam. pentru ca iarna asta am facut de 3 ori gripa cu stat la pat si deja m`am speriat, nu stiu ce se intampla cu sistemul meu imunitar ca slava domnului, dieta n`am tinut sa fiu slabita ! .. se numesc septilin de la himalaya , sper sa nu se zica ca fac reclama dar as vrea sa aud pareri, a mai incercat cineva?

in rest nu prea am ce sa mai zic .. vreau sa continui asa asta e clar
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
Michelina (20 mar 2014)