View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 28 mar 2014, 11:25:59
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: vise ... la dieta !

Citat:
Anterior postat de Mihaela1006 Vezi mesajul
Neplacut, fetelor, asta inseamna ca pe undeva in subconstientul vostru e o problema legat de dieta.

White Angel, renunta la hipocalorica si apuca-te de Montignac, vei reusi sa uiti de foame si nu vei mai visa ca mananci pentru ca nu te vei mai culca cu burta asa de goala. E valabil si pentru Serendipity pentru ca desi mananci sanatos poate nu mananci suficient.
Documentati-va, dieta Montignac merita citita si aplicata personalizat.
nu mai tin hipo .. tin "mancat ce gasesc in cantitati rezonabile" ))

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Si eu mai visez ca ma indop cu KFC. Si nu mananc hipocaloric si fac 95% din timp alegeri sanatoase, dar evit junk-foodul. Dar uneori mi-e dor de niste crispy cu aripipiare si cartofi si sos de usturoi si o inghetata de la Mc. Cine stie, poate ai nevoie de un cheat day in care sa iti faci cate-o pofta. Poate ai facut prea brusca trecerea de la un stil de viata la altul si mintea ta mai plange dupa vechile obiceiuri
eeeh .. asta mi se intampla cum ai zis si tu la trecerea de la un stil la altul .. acum nu am mai avut niciun fel de vis

eu cred ca e oarecum normal .. pt ca se intampla si cand nu e legat de dieta .. visezi ca ti se intampla ceva cand poate ai vreun sters pe o anumita tema, visezi pe cineva drag care ai vrea sa fie langa tine .. subconstientul lucreaza si vede diferentele de pe o zi pe alta
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat