View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 25 iun 2014, 10:35:09
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Jurnal Delyrics - slabuta dupa doi copii :)

Citat:
Anterior postat de delyrics Vezi mesajul


Multumesc de trecere si incurajari!

Ca stare de bine - e mai mult psihica. IN fiecare dim cand intru in baie si ma vad cu burta mai mica imi incep ziua zambind. De asemenea sunt plina de energie cand apuc sa imi fac zumba de dimineata!

Dar dupamasa deja sunt cam slabita si somnoroasa... Drept e ca dorm tarziu si ma trezesc devreme Plus fetitele, plus alaptatul...

Intr-adevar Monti e un stil de viata nu doar o dieta. Incet incet incerc sa ii convertesc si pe a mei la mancaruri si mai ales dulciuri mai sanatoase. Bebe (8 luni) mananca din mancarica mea, care e perfecta pt ea. [legumele gratinate sau scazute]


O zi insorita!

Salutare Delycris,am popsit si eu la tine in casuta.
Felicitari penru reusita de a o invata pe cea mica sa pape asa sanatos si pentru alaptat(eu nu am avut la nici unul din copii mai mult de 3 luni),eu abia reusesc cu copii,se tot stramba ba ca nu pun sare mai multa,ba ca nu au ulei ouale...ehh..copiii....usor usor se convertesc ei.
Si eu am probleme mari cu dormitul ,ma culc foarte foarte traziu si la 7 jumate cel mult sunt in picioare,fata cea mare a ramas setata pe programul de mers la scoala,nu doarme mult decat sambata si duminica daca o las
Bafta multa la slabit.
Acest membru apreciaza mesajul lui costina89:
delyrics (26 iun 2014)